Питання/відповіді

Ми зібрали відповіді на питання,що часто виникають у музикантів та дилерів.

Придбати інструменти Woodstock можна в інтернет-магазині Woodstock Guitars, в магазині «Гітарний Дім» у м. Києві, попередньо уточнивши наявність гітари, що Вас зацікавила, та у Офіційних Дилерів Woodstock. 

Фабрика Woodstock розташована в Києві.

Так. Від невеликих змін класичних моделей до створення унікального інструменту. Щодо створення власного інструменту Woodstock Guitars пишіть сюди. 

Вільха: насичений та багатий звук, з масивними низькими частотами та вираженими середніми частотами. Має теплий тон та хороший сустейн. Одне з класичних сортів дерев для виробництва гітарних корпусів.

Ясен: більш яскравий тон, але зі збалансованими теплими басами та довгим сустейном. Як і вільха, вважається традиційним деревом для виробництва дек гітар.

Тополя: одне з самих легких сортів дерева, має потужний тон та чудовий резонанс. Багато виробників гітар замінюють вільху на тополю, тому що вони схожі по частотним характеристикам звуку.

Червоне дерево: глибокі та теплі середні тона, довгий сустейн, плавна атака.

Клен: різкий та дзвінкий звук з добре вираженими високими частотами. Часто використовується тільки як топ, тому що є досить тяжким по вазі деревом.

Керамічні звукознімачі, як правило, формують більш яскравий та склоподібний звук. Вони передають більше середніх та високих частот звуку гітари. AlNiCo забезпечують більш теплий звук з більш вираженими басовими частотами.

Щоб очистити гітару, протріть її чистою, вологою, бавовняною тканиною насухо. Для полірування ми рекомендуємо використовувати спеціальну поліроль для гітари, яку можна придбати в нашому магазині. Ми рекомендуємо цю поліроль тільки для глянцевих гітар. Вона не підійде гітарам з матовим покриттям. Для догляду за гітарами з матовим покриттям найкраще використовувати вологу бавовняну серветку. Також додаткові поради щодо догляду та зберігання гітари читайте тут.

Щодо вологості – як низька, так і висока вологість небезпечна для гітари. Ми рекомендуємо зберігати гітару у приміщенні з рівнем вологості приблизно 40-60%. Ідеальний рівень – 45-48%. Щодо температури – це помірна температура, бо найбільш небезпечним є різка її зміна.

Анкерний стержень призначений для регулювання геометрії грифа, яка може змінюватися в залежності від струн, встановлених на гітару, і ладу гітари. Ми рекомендуємо виконувати регулювання анкерного стержня в авторизованих Сервісних Центрах Woodstock або Сервісних центрах дилерів Woodstock кваліфікованими спеціалістами. Неправильне регулювання анкерного стержню може призвести до пошкодження грифу та позбавлення гарантії на інструмент Woodstock.

Оригінальні запчастини, які встановлюються на гітари Woodstock, є якісними, надійними і позитивно впливають на іграбельність та звучання гітари. Але якщо ви хочете поліпшити, змінити або переробити свою гітару, ви можете вибрати запчастини в нашому каталозі і встановити її в авторизованих Сервісних Центрах Woodstock або Сервісних Центрах Дилерів Woodstock.

Придбавши в магазині Woodstock деку, гриф та всі необхідні комплектуючі, ви зможете зібрати електрогітару самостійно. Звісно, для цього також необхідно мати певну кількість обладнання та навичок. В Інтернеті є дуже багато навчальних матеріалів та інструкцій з цього приводу, але також бажано порадитися з людиною, яка має в цьому досвід. Якщо у вас виникли питання щодо вибору деки, грифу та комплектуючих, щоб створити свою гітару, ми охоче вам допоможемо. Пишіть у форму зворотнього зв’язку. 

Якщо у Вас виникла потреба у гарантійному ремонті, зверніться до Офіційного Woodstock Дилера, у якого ви придбали інструмент. Гарантія на усі інструменти Woodstock становить 2 роки. Гарантія не розповсюджується на аксесуари та запчастини. Гарантія втрачається при порушенні умов зберігання інструменту, діє тільки для першого власника гітари та не розповсюджується у випадках, вказаних у розділі “Обмеження та винятки” (детальніше тут). Право на отримання гарантійного ремонту дає чек та гарантійний талон Woodstock.

Для цього пишіть на електронну адресу woodstockguitarsua@gmail.com інформацію про себе, посилання в соц. мережах, посилання на відео з виступів.

Усі пропозиції/ідеї/побажання/відгуки надсилайте на електронну адресу woodstockguitarsua@gmail.com

З приводу працевлаштування пишіть на woodstockguitarsua@gmail.com, у темі листа вказуйте бажану професію, прикріпивши резюме у додатки до листа.

Щодо партнерства пишіть на електронну адресу woodstockguitarsua@gmail.com.

Задати питання

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, можете написати нам у формі зворотнього зв’язку і ми терміново дамо Вам відповідь.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.