Технологія виробництва

Деревина

Для виготовлення корпусів та грифів гітар використовуються переважно вільха, ясен та клен українського походження. Деревина підбирається за щільністю та фактурою, сушиться та зберігається з дотриманням спеціальних умов, таких як температурний режим та вологість. Завдяки використанню української деревини, дотримання технології обробки та ретельному підбору усіх компонентів, гітари Woodstock мають унікальні звукові характеристики: виражений основний тон, власний тембр, а також добре резонують та стабільно тримають стрій.

Обробка за допомогою ЧПК

Використання верстатів ЧПК (числового програмного керування) дозволяє створювати деталі гітар з точними та повторюваними параметрами. Це гарантує ідеальне з’єднання елементів, що безпосередньо впливає на звукові властивості інструменту. Цей тип обробки забезпечує надзвичайну точність операцій фрезерування, і тому кожна створена гітара відповідає високим стандартам якості Woodstock.

Механіка

На гітари Woodstock встановлюється механіка тільки перевірених виробників, таких як Gotoh, Wilkinson, Schaller, Sperzel та інших. Для досягнення ідеальної геометрії грифа використвується анкерний механізм подвійної дії. Конструкція струнотримача зі сталі та порожок з композитного матеріалу передають максимальну кількість коливань струн на корпус гітари. Лади виготовляються з надстійкого сплаву – нейзільбер та сталь, які забезпечують максимальний комфорт при грі та точність інтонування.

Електроніка

Для кожної моделі Woodstock ретельно підбираються звукознімачі та компоненти електроніки, щоб ви отримали найкращий результат, коли ввімкнете гітару у підсилювач. Широкий вибір звукознімачів від Seymour Duncan, Dimazio, Lace, Lindy Fralyn, EMG, Entwistle, Artec, Giovanny надає можливість привести звучання гітари у відповідність до акустичних відчуттів гітариста.

Зовнішній вигляд інструменту

В основі модельного ряду гітар Woodstock – гітарні дизайни 50-60-х років, без яких неможливо уявити сучасну гітарну музику. Широка палітра лакових покриттів та кольорових рішень задовільнить смакові вподобання кожного гітариста, а мінімальний шар лакового покриття забезпечить збереження тембру гітари.