Woodstock

Woodstock Guitars– це перша фабрика, яка почала серійно виготовляти електричні гітари, бас-гітари та укулеле в Україні. Вона була заснована у Києві з метою створення високоякісних професійних інструментів для українських музикантів. Задля цього компанія роками накопичувала досвід світової гітарної індустрії і доповнила його самостійними інноваційними підходами та рішеннями. Модельний ряд Woodstock Guitars включає класичні та унікальні дизайни електрогітар, бас-гітар, напівакустичних гітар та укулеле. 

У ГІТАРІ НЕМАЄ ДРІБНИЦЬ –
В НІЙ ВАЖЛИВО АБСОЛЮТНО ВСЕ

Команда Woodstock впевнена: у гітарі немає дрібниць, в ній важливо все. Ми піклуємося про кожну деталь вашої майбутньої гітари. Ретельно відбираємо деревину українського походження, професійно її обробляємо та зберігаємо у необхідних умовах. А потім підбираємо до гітари електроніку та механіку, які виразно підкреслять всі особливості її звучання.

Гітара Woodstock – це плід співпраці гітариста і майстра, тому що при виробництві ми враховуємо побажання та коментарі від українських музикантів.

Висока якість, професійні компоненти та старанне виконання своєї справи забезпечили бренду Woodstock провідне місце на просторах української музичної сцени. На гітарах Woodstock вже грають музиканти таких гуртів, як “СКАЙ”, “Sinoptik”, “O’Torvald”, Анастасія Приходько, “Гражданин Топинамбур”, “The Gitas”, “Димна Суміш”, але сім’я Woodstock продовжує зростати. Для нас важливо підтримувати українських музикантів та розвиток української музичної індустрії, тому Woodstock співпрацює з Music Hub, Atlas, конкурсом молодих гуртів “Indie Fields”, “Barterwille Art Fest”, “Ua Made Fest”. Ми відкриті до партнерства.

Зараз Woodstock Guitars:

встановлює нові стандарти якості в українському гітаробудуванні;

вдосконалює звук та вигляд класичних моделей гітар;

поповнює асортимент авторськими розробками та новими моделями;

створює інструменти за індивідуальним замовленням.

А в основі – жага створювати гітари, що дарують натхнення та дають можливість музиканту донести емоції та почуття до навколишнього світу.

Новини від Woodstock

Woodstock Firecaster GT40 – нова модель у модельному ряду Woodstock Guitars

Разом із гітаристом Юрієм Восканяном Woodstock Guitars створили харизматичну та стрімку гітару - Woodstock Firecaster GT40